• Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024
  Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024 
 • ZSP Iłża wspiera rodziny
  ZSP Iłża wspiera rodziny 
 • Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
  Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie
  Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie 
 • V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w
  V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w "Staszicu" zakończona!
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Wycieczka do Warszawy
  Wycieczka do Warszawy
 • Ślubowanie kadetów
  Ślubowanie kadetów
 • Obchody 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
  Obchody 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 
 • Rajd rowerowy
  Rajd rowerowy
 • I Mistrzostwa Użyteczno – Bojowe za nami
  I Mistrzostwa Użyteczno – Bojowe za nami
 • Zakończenie roku klas maturalnych 2024
  Zakończenie roku klas maturalnych 2024
 • Handlowcy ze Staszica z wizytą studyjną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy – Filia w Radomiu
  Handlowcy ze Staszica z wizytą studyjną w  Wojewódzkim  Urzędzie Pracy – Filia w Radomiu
 • Dzień Otwarty w Staszicu ogromnym sukcesem!
  Dzień Otwarty w Staszicu ogromnym sukcesem!
 • Informatycy z klasy I TI z pierwszym certyfikatem CISCO!
  Informatycy z klasy I TI z pierwszym certyfikatem CISCO!
 • Wspomnienie Studniówki 2024

  Wspomnienie Studniówki 2024

 • Studniówka 2024

  Studniówka 2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24 - piątek, 21 czerwca, godz. 900 (wejście przy sali gimnastycznej). Msza Św. na zakończenie roku szkolnego rozpoczyna się o godz. 800.

 

Test sprawnościowy

Uzupełniający test sprawnościowy do klas pierwszych Oddziałów Przygotowania Wojskowego odbędzie 28 czerwca o godzinie 1000 na sali gimnastycznej.

 

Oferta Staszica na 2024 rok

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Ogłoszenie o konkursie - główny księgowy w ZSP w Iłży

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży na podstawie: art.13 ust.1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz.U.2022 poz. 530 ze zm.) oraz art.54 ust.2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. 2023 poz. 1270 ze zm.) ogłasza konkurs na stanowisko głównego księgowego – w wymiarze 1,0 etatu na czas nieokreślony.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 48 616 30 37. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na Biuletynie Informacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Iłży: http://zspilza.biposwiata.pl/.

26.04. 2024 r w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży odbyły się I Mistrzostwa Użyteczno – Bojowe dla klas mundurowych i OPW zorganizowane przez 6 Mazowiecką Brygadę im. rtm. Witolda Pileckiego.

W zawodach wzięło udział 9 pięcioosobowych drużyn ze szkół, których jednostką patronacką jest 6 MBOT. Celem Mistrzostw było min:

 • · Propagowanie wśród uczestników zdrowego trybu życia,
 • · Inspirowanie uczniów do podnoszenie i utrzymywania wysokiej sprawności fizycznej,
 • · Propagowanie służby wojskowej wśród uczestników jako dalszego kierunku ich rozwoju zawodowego.

W komitecie honorowym Mistrzostw znaleźli się: dowódca 6MBOT płk. Witold Bubak, zastępca dowódcy 6 MBOT ppłk. Arkadiusz Kawka, Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej okręgu Radom Jerzy Kaczkowski. Mistrzostwa otworzył z-ca dowódcy 6MBOT ppłk Arkadiusz Kawka, życząc wszystkim zespołom jak najlepszych wyników. Uczestnicy zawodów brali udział w następujących konkurencjach: bieg na 1000 m, podciąganie nachwytem na drążku, skłony tułowia w przód w czasie 1 min., bieg wahadłowy 10 x 10 m, dostarczanie skrzyni z amunicją czołgając się, rzut granatem na celność, ewakuacja rannego, strzelanie na strzelnicy wirtualnej. We wszystkich konkurencjach liczyły się punkty całej drużyny. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Kulik – kierownik drużyny, Maja Jasik, Piotr Łagowski, Igor Goliński Wojciech Ładak z klasy I TI/TPS OPW. Po zaciętych i bardzo wyrównanych zmaganiach nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Płk. Witold Bubak, dowódca 6MBOT życzył wszystkim zawodnikom, aby patriotyzm, odwaga i niezłomna postawa rtm. Witolda Pileckiego stały się dla nich wzorem do naśladowania. Drużyny, które znalazły się na podium zostały uhonorowane pucharami a zawodnicy medalami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Słowa podziękowania kierujemy również dla dyrektor Szkoły Podstawowej w Iłży pani Marzeny Stasiło i dla pani Joanny Pawlak, dyrektor MOSiR w Iłży za możliwość skorzystania z obiektów.

Zobacz zdjęcia 

Instytucje i partnerzy